buy window 10 key online Here you will get the 100% Genuine Windows 10 Product Activation Keys, Office 2016 Product Keys. Windows 8.1 Product keys are on promotion buywindows10key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT BADMINTON – GP C U19 KARVINÁ – 13.4.2019

Sobota 13.4., 1 stupeň nad nulou, déšť, občas lítající poprašek sněhu:-).
Zima jakoby se chtěla vrátit, tak jsme raději zamířili se Zuzkou a Markét do Karviné na otevřený turnaj kategorie U19 opět si prověřit naše schopnosti.
Holky hrály všechny herní disciplíny – smíšenou čtyřhru, dvouhru a čtyřhru. Rozlosováno bylo do pavouka a hrálo se klasicky do 21 bodů na dva vítězné sety.

1. KOLO MIX

Obě naše hráčky se podařilo spárovat s hráči Karviné a nutno říci, že byli kvalitními spoluhráči a na kurtě si vzájemně sedli.

Zuzana Stolarová/Martin Ch. vs. Veronika Dejlová/Tomáš Č.     (21:23, 16:21)

Zuzka s Martinem začali výbornou a vyrovnanou hru. Po celou dobu se jim dařilo držet náskok až do stavu 17:13. Pak ale přišly chyby, nepodařené servisy a soupeř nakonec vše otočil až k vítěznému stavu 23:21. Druhý set byl do půlky vyrovnaný, pak soupeř bodově unikl a na naší straně mírně opadla motivace, která byla potřeba, hlavně ze strany Martina. Přesto předváděli krásnou hru, hlavně v prvním setu a dokázali, že i proti silnějším soupeřům mají na vítězství.

Markéta Rozprýmová/Šimon K. vs. Agáta Bartnická/Michal M.  (21:15, 21:15)

Markét se Šimonem si sedli jak herně, tak povahově. Na kurtě panovala pohoda, hráli si svou hru, soupeřům nedali šanci a po celou dobu určovali průběh zápasu až k vítězství ve dvou setech.

1. KOLO MIX

Markéta Rozprýmová/Šimon K. vs. Nicole Pazdrková/Jan D.    (10:21, 11:21)

Druhé kolo mixu bylo už zcela o něčem jiném. Šlo o daleko silnější soupeře, kteří se drželi v útoku při každé příležitosti a byli rychlí na síti, často se jim tak dařily sklepávané míče a nepouštěli Markét se Šimonem k přílišné útočné hře. Přesto odcházeli z kurtu spokojení se svým výkonem a postupem do druhého kola.

1. KOLO DVOUHRA dívky

Zuzka byla nasazená rovnou do druhého kola, kde měla být její soupeřkou právě vítězka následujícího zápasu.

Markéta Rozprýmová                  vs.       Marta Larischová       (21:6, 21:14)

V prvním kole na Markét čekala soupeřka z Klimkovic, kterou už znala z dřívějška. Mírné obavy byly, ale v konečném důsledku šlo vidět, že má naše hráčka hodně na vrch a v poklidu si udržuje trvale vedení. Pro soupeřku byly některé míče nedostižitelné a byla pak často i odevzdaná a bez motivace. Markét zvítězila poměrně hladce ve dvou setech.

Markéta Rozprýmová                  vs.       Zuzana Stolarová       (21:18, 21:8)

A tady došlo na to, co si ani jedna z našich sportovkyň nepřála.. Byl jim nepříjemný pocit nastoupit proti sobě, když jsou zároveň kamarádky. V takových případech se nedá nic dělat a je třeba se naučit hrát naplno, sám za sebe a předvést tu nejlepší hru, ať proti nim stojí kdokoli. Šlo o osmifinále, což znamenalo, že ta co vyhraje, bude celkově nejhůře na 3.-4. místě. První set začal převahou Markéty díky jejím krásným rozhozům po celém kurtě. Pak ji ale začala Zuzka dohánět zejména svou útočnou hrou a dotáhla to až do stavu 11:10. Po celý zbytek prvního setu se tahaly o každý míč a bylo se na co dívat. Nakonec skončil první set vítězně pro Markét. První půlku druhého setu se Zuzka ještě krásně držela i přes své občasné krátké klíry, které jí herně ubíraly. Další polovinu už to bylo nad Zuzčiny síly a Markét zvítězila 21:8. Holky to zvládly skvěle, obě zabojovaly a hrály skutečně samy za sebe s touhou zvítězit či mít dobrý pocit ze hry, tak jak to má být.

Markéta Rozprýmová                  vs.       Lucie Metzová            (14:21, 6:21)

V boji o postup do finále už to bylo zcela jiné kafe. Reprezentantka ČR Lucka Metzová a její přesná hra, zejména pak rychlé útočné dropy padající vesměs k lajnám nedávaly Markét tolik prostoru pro bodový zisk ve svůj prospěch. Dařilo se jí tlačit soupeřku do zadní části kurtu a čerpat z jejich chyb. Tím naskákaly body zejména v prvním setu. Druhý set se už Markét proti této siné hráčce tolik nevydařil, přesto může být s výsledkem plně spokojená a s umístěním v této kategorii maximálně!!

1. KOLO ČTYŘHRY dívky

Markéta Rozprýmová/Zuzana Stolarová  vs. Zuzana M./Vendula M. (8:21, 11:21)

Po většinu času byly Markét se Zuzkou v obraně a chyběla hra na síti. Drajvy lítaly z obou stran. Soupeřky byly sice herně lepší, ale naše holky sršely úsměvem, pohodou a férovou hrou. Celkově šlo často na kurtech vidět, že naše hráčky jsou na kurtech s jiným nastavením, přístupem než ostatní hráči. Samozřejmě chtěly vyhrát, ale věděly, že to neznamená všechno a byly tak daleko více vyrovnanější a jejich hra taková, jak mají natrénováno :-).